CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2018

Vždy se snažím o to, aby fotografie byly různorodé, přirozené a hlavně o Vás.Fotím Váš příběh, Vaše emoce, radost, štěstí a smích.Ukázky celých fotopříběhů naleznete na blogu.

Děti, rodinky, bříška...2500,- Obdržíte 20ks zpracovaných snímků zaslaných elektronicky.

Rande, předsvatební foto.....3000,- Obdržíte 20ks precizně zpracovaných snímků zaslaných elektronicky.

Platba probíhá na č.ú. 1070079003/0800 (do předmětu pro příjemce uvádějte Vaše jméno a příjmení) nebo v hotovosti ihned po uskutečněném focení.

Doprava- u svatebního focení je cena dopravy po dohodě, ostatní focení 7 kč / 1km ( Do 10km od Strakonic si nic neúčtuji )

SVATBY 2019

NOVĚ V NABÍDCE NAFOCENÍ SAMOSTATNÝCH POSVATEBNÍCH PORTRÉTŮ
Nechcete opouštět ve svatební den své hosty? Nemáte ve svém harmonogramu prostor na focení Vás, novomanželů? Něco se zvrtlo a Vy nemáte žádné svatební fotografie? Nebo prostě jenom chcete fotografie ze svého oblíbeného a vzdáleného místa od místa svatby. Zkrátka ať už z jakéhokoliv důvodu potřebujete nebo chcete nafotit svatební portréty, napište mi Vaši představu a určitě se domluvíme. Toto focení je možné kdekoliv v ČR i v zahraničí, vše je na domluvě. Cenovou nabídku zašlu na vyžádání a na jakékoliv dotazy ráda odpovím. Jo a jestli si myslíte, že to nejde, tak to jde a dokonce to již začíná být žádané :-)

Miluji cestování a poznávání nových míst, proto svatby fotím po celé ČR a nebráním se ani Moravě a Slovensku.

Pokud vzdálenost dovolí, dělám před svatbou osobní schůzky, pokud ne, vše se řeší pomocí telefonu či emailu. A nebo si udělejte výlet a stavte se u nás na kafe. Děti jsou vítány :-)

Pro snadnější komunikaci uvádějte termín svatby, místo obřadu/hostiny a přibližný počet hostů.Bude úplně báječné, když mi napíšete i nějaké přibližné představy o tom, jak si svoji svatbu představujete, co plánujete a jak ten Váš den chcete pojmout. Každá svatba je individuální, proto i cena se liší v závislosti na různých faktorech. Vždy se snažím každému vyjít vstříc :-)

Celodenní reportáž Vašeho svatebního dne se pohybuje v rozmezí 16 000,- až 20 000,- .

Fotografie, které dostanete na dvd či usb, jsou precizně zpracované, ve formátu jpg a maximálním rozlišení. Zpracuji Vám veškeré podařené záběry bez omezeného počtu, neošidím Vás o jeden jediný :-) Z celého dne to bývá cca 400-450, vždy záleží na dané svatbě.

A co Vám zaručeně mohu slíbit? Kvalitně odvedenou práci, precizní zpracování fotografií, spolehlivost, jistotu maximálního nasazení a samozřejmě výbornou náladu a optimismus za jakýchkoliv podmínek :-)