CENÍK PLATNÝ OD 1.1.2018

Vždy se snažím o to, aby fotografie byly různorodé, přirozené a hlavně o Vás.Fotím Váš příběh, Vaše emoce, radost, štěstí a smích.Ukázky celých fotopříběhů naleznete na blogu.

Děti, rodinky, bříška....2000,- Obdržíte 15ks zpracovaných snímků zaslaných elektronicky.

Tématické minifocení...1000,- Obdržíte 5ks zpracovaných snímků zaslaných elektronicky.Termíny a aktuální téma vyhlašuji na fb.

Rande, předsvatební foto.....3000,- Obdržíte 20-25ks precizně zpracovaných snímků zaslaných elektronicky. Pro páry, které u mě mají rezervaci na celodenní svatební focení je cena 2000,- .

Platba probíhá na č.ú. 1070079003/0800 (do předmětu pro příjemce uvádějte Vaše jméno a příjmení) nebo v hotovosti ihned po uskutečněném focení.

SVATBY 2018

NOVĚ V NABÍDCE NAFOCENÍ SAMOSTATNÝCH POSVATEBNÍCH PORTRÉTŮ
Nechcete opouštět ve svatební den své hosty? Nemáte ve svém harmonogramu prostor na focení Vás, novomanželů? Něco se zvrtlo a Vy nemáte žádné svatební fotografie? Nebo prostě jenom chcete fotografie ze svého oblíbeného a vzdáleného místa od místa svatby. Zkrátka ať už z jakéhokoliv důvodu potřebujete nebo chcete nafotit svatební portréty, napište mi Vaši představu a určitě se domluvíme. Toto focení je možné kdekoliv v ČR i v zahraničí, vše je na domluvě. Cenovou nabídku zašlu na vyžádání a na jakékoliv dotazy ráda odpovím. Jo a jestli si myslíte, že to nejde, tak to jde a dokonce to již začíná být žádané :-)

Miluji cestování a poznávání nových míst, proto svatby fotím po celé ČR a nebráním se ani Moravě a Slovensku. No klidně i dál, pokud se tam dá dojet autem, do letadla mě nikdo nedostane :-) I když nikdy neříkej nikdy a pokud by to stálo za to, asi bych se hecla, tak se mě nebojte oslovit :-)

--------------------------------------------------
Dodání kompletních upravených fotografií s konečným odesláním zásilky či předáním do max. 6 týdnů. Zpracování se odvíjí dle momentálního pracovního vytížení, průběžně nevěsty informuji o stavu.
Fotografie dodávám na potištěném dvd, v dřevěném dárkovém balení. Tisk dle dohody.

Veškeré fotografie, které dostanete na dvd, jsou precizně upravené. Neupravené a v rawu neposkytuji!

Pokud vzdálenost dovolí, dělám před svatbou osobní schůzky, pokud ne, vše se řeší pomocí telefonu či emailu.

Fotím převážně reportážním stylem, sleduji dění kolem sebe a miluji momentky. Focení skupinovek si sama zorganizuji a nebo mám k ruce svého asistenta. Při samostatném focení novomanželů se předem ptám, jaká je Vaše představa, co byste chtěli a naopak co nemusíte. Každou svatbu zpracovávám tak, aby ladila do jednotného konceptu a působila v albu jako jedinečný celek. Nepodléhám trendům, zachovávám autentičnost barev i počasí.

Každá svatba je individuální a proto i cena se liší v závislosti na různých faktorech.

Pro snadnější komunikaci uvádějte termín svatby, místo obřadu/hostiny a přibližný počet hostů. Bude úplně báječné, když mi napíšete i nějaké přibližné představy o tom, jak si svoji svatbu představujete, co plánujete a jak ten Váš den chcete pojmout.

Nevyhýbám se ani malým, komorním svatbám v kruhu nejbližších či kratšímu focení, tak se mě nebojte oslovit a poptat se.

Doplňkové služby

Fotokniha: od 3000,- do 5000,- záleží na počtu stran a typu knihy, kterou si vyberete. Vzorky vozím na ukázku s sebou na svatby či osobní schůzky.