CENÍK PLATNÝ OD 1.1.2018

Vždy se snažím o to, aby fotografie byly různorodé, přirozené a hlavně o Vás.Fotím Váš příběh, Vaše emoce, radost, štěstí a smích.Ukázky celých fotopříběhů naleznete na blogu.

Děti, rodinky, bříška...2000,- Obdržíte 15-20ks zpracovaných snímků zaslaných elektronicky.

Rande, předsvatební foto.....3000,- Obdržíte 20ks precizně zpracovaných snímků zaslaných elektronicky.

Platba probíhá na č.ú. 1070079003/0800 (do předmětu pro příjemce uvádějte Vaše jméno a příjmení) nebo v hotovosti ihned po uskutečněném focení.

Doprava- u svatebního focení je cena dopravy po dohodě, ostatní focení 7 kč / 1km ( Do 10km od Strakonic si nic neúčtuji )

SVATBY 2018/2019

NOVĚ V NABÍDCE NAFOCENÍ SAMOSTATNÝCH POSVATEBNÍCH PORTRÉTŮ
Nechcete opouštět ve svatební den své hosty? Nemáte ve svém harmonogramu prostor na focení Vás, novomanželů? Něco se zvrtlo a Vy nemáte žádné svatební fotografie? Nebo prostě jenom chcete fotografie ze svého oblíbeného a vzdáleného místa od místa svatby. Zkrátka ať už z jakéhokoliv důvodu potřebujete nebo chcete nafotit svatební portréty, napište mi Vaši představu a určitě se domluvíme. Toto focení je možné kdekoliv v ČR i v zahraničí, vše je na domluvě. Cenovou nabídku zašlu na vyžádání a na jakékoliv dotazy ráda odpovím. Jo a jestli si myslíte, že to nejde, tak to jde a dokonce to již začíná být žádané :-)

Miluji cestování a poznávání nových míst, proto svatby fotím po celé ČR a nebráním se ani Moravě a Slovensku.

Pokud vzdálenost dovolí, dělám před svatbou osobní schůzky, pokud ne, vše se řeší pomocí telefonu či emailu. A nebo si udělejte výlet a stavte se u nás na kafe. Děti jsou vítány :-)

Pro snadnější komunikaci uvádějte termín svatby, místo obřadu/hostiny a přibližný počet hostů. Bude úplně báječné, když mi napíšete i nějaké přibližné představy o tom, jak si svoji svatbu představujete, co plánujete a jak ten Váš den chcete pojmout.

ORIENTAČNÍ CENÍK SVATEBNÍHO FOCENÍ

Počet hodin na svatběCenaPočet fotek na dvdPočet fotek vtisku formátu 10x15
8 hodin14 000,- cca 350 50 ks
10 hodin16 000,- cca 400 50 ks
12 hodin18 000,- cca 450 100 ks

Ceník je platný pro klasickou, průměrnou svatbu o 40-70hostech.V případě malého počtu hostí či naopak velkému počtu nad 80 se cena ještě může dodatečně upravit. Pokud Vám nevyhovuje ani jedna varianta nebo plánujete malinkatou svatbu, nebojte se napsat, něco vymyslíme :-) Vždy záleží na okolnostech a Vašich představách, proto je fajn, když mi o svých plánech napíšete něco více, případně, jak svoji svatbu chcete pojmout.

Fotografie, které dostanete na dvd, jsou precizně zpracované, ve formátu jpg a maximálním rozlišení. Jejich uvedený počet je orientační, vždy závisí na dané svatbě, ale zpracuji Vám veškeré podařené záběry bez omezeného počtu, neošidím Vás o jeden jediný :-)

Na svatby jezdím se svým manželem, který je mi k ruce jako asistent a zároveň i fotí. Věřte, že je to velká výhoda.Vystavuji smlouvu, kde je uvedeno vše potřebné, včetně rezervace termínu a platebních podmínek. Cena za dopravu je individuální a domlouvá se samozřejmě předem.

A co Vám zaručeně mohu slíbit? Kvalitně odvedenou práci, precizní zpracování fotografií, spolehlivost, jistotu maximálního nasazení a samozřejmě výbornou náladu a optimismus za jakýchkoliv podmínek :-)