CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2018

Vždy se snažím o to, aby fotografie byly různorodé, přirozené a hlavně o Vás.Fotím Váš příběh, Vaše emoce, radost, štěstí a smích.Ukázky celých fotopříběhů naleznete na blogu.

Rodinné foto, bříška...2500,- Obdržíte 20-30ks zpracovaných snímků zaslaných elektronicky.

V zimních měsících leden-únor možnost zkráceného focení...1500,- Obdržíte 10-15ks zpracovaných snímků zaslaných elektronicky.Focení trvá 30 min.

Rande, předsvatební foto.....3000,- Obdržíte min.20ks precizně zpracovaných snímků zaslaných elektronicky.

Platba probíhá na č.ú. 1070079003/0800 (do předmětu pro příjemce uvádějte Vaše jméno a příjmení) nebo v hotovosti ihned po uskutečněném focení.

SVATBY 2019

Pro snadnější komunikaci uvádějte termín svatby, místo obřadu/hostiny a přibližný počet hostů.Bude úplně báječné, když mi napíšete i nějaké přibližné představy o tom, jak si svoji svatbu představujete, co plánujete a jak ten Váš den chcete pojmout.

Celodenní reportáž Vašeho svatebního dne se pohybuje v rozmezí 16 000,- až 21 000,- .

V NABÍDCE I NAFOCENÍ SAMOSTATNÝCH POSVATEBNÍCH PORTRÉTŮ

Nechcete opouštět ve svatební den své hosty? Nemáte ve svém harmonogramu prostor na focení Vás, novomanželů? Něco se zvrtlo a Vy nemáte žádné svatební fotografie? Nebo prostě jenom chcete fotografie ze svého oblíbeného a vzdáleného místa od místa svatby. Zkrátka ať už z jakéhokoliv důvodu potřebujete nebo chcete nafotit svatební portréty, napište mi Vaši představu a určitě se domluvíme. Toto focení je možné kdekoliv v ČR i v zahraničí, vše je na domluvě. Cenovou nabídku zašlu na vyžádání a na jakékoliv dotazy ráda odpovím