Terezka a Martin...Terezka něžná kráska a Martin od rána v časovém presu, přesto mu nechyběl úsměv, spíše neustálý smích :-) Přípravy se konaly u Martinovo rodičů, kde byl i sraz všech svatebčanů a odkud se pak jelo vyzvednout nevěstu. Obřad se konal v kostele v Jindřichově Hradci a na hostinu jsme se přesunuli do kempu Malý Ratmírov, kde pak následně probíhalo neskutečně vysmáté skupinové focení :-) Příroda tam byla nádherná. Lesy, rybník, zpěv ptáků a počasí na objednávku. K tomu super lidi, večer nej akce s heliem a podvečerní focení v lese...které jsem si fakt užila :-) Krásný den to byl a Terezko...děkuji, že jste si nás vybrali :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nádvoří Jindřichohradeckého zámku přímo svádělo k focení. Proto jsem neváhala a v mezičase, než začal obřad, jsem ještě vytáhla snoubence na minifocení portrétů. Byl by hřích, nepořídit odsud nějaké fotky :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po krájení dortu jsme s novomanžely vyrazili na podvečerní focení k vodě a protože byl krásný, sluníčkový čas, nešlo vynechat focení v lese s paprsky toho nádherného světla :-)