Všeobecné obchodní podmínky

Vlaďka Mrázková Hollová
Společnost zapsaná u příslušného úřadu podle §71 odst.2 živnostenského zákona
IČO: 88869229

Autorská práva- veškeré fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa. Není dovoleno fotografie užít ke komerčnímu účelu, propagaci či poskytnutí (prodeji) třetí straně.Vztahuje se i pro odesílání fotografií do internetových soutěží či modelingových agentur. V případě svatebních fotografií je též zakázáno poskytovat fotografie třetím stranám ( restauracím, vizážistkám, kadeřnicím, agenturám…atd.) Toto je možné pouze a jen se souhlasem fotografa. Zákazník nesmí dále upravovat finální fotografie zpracované fotografem, z důvodu narušení autorského stylu fotografa. Pokud tak učiní, pouze a jen pro své potřeby a v není dovoleno toto dílo publikovat veřejně.

Poskytované služby - svatební, portrétní a rodinné foto. Různé akce, večírky a jiné po dohodě.
Objednání služeb - objednávky přijímám buď telefonicky na čísle +420 728344118, emailem na vladkahollova@seznam.cz nebo kontaktním formulářem na těchto stránkách. Objednáním se rozumí, že si zákazník rezervoval termín, je seznámen s fotografickým stylem fotografa a zároveň souhlasí s obchodními podmínkami.
Délka fotografování a lokality - focení probíhá cca 1hodinu, lokalita či místo se vždy předem dohodne. Vyjímkou jsou např. interiéry kaváren, zámků, hradů a jiné, tam se doba focení může prodloužit po dohodě s fotografem.
Platba a rezervační poplatky- Platba probíhá na č.ú. 1070079003/0800 nebo v hotovosti po uskutečněném focení. Při fotografování svateb je vybírán rezervační poplatek, který se následně odečte od celkové částky při doplatku hotové zakázky.
Výběr fotografií a záloha dat - Výběr dělá vždy fotograf na základě autorského přístupu a svého fotografického stylu. Fotograf nenese zodpovědnost za spolupráci členů rodiny, pokud se nepodaří nafotit požadovaný počet fotografií. Originální soubory raw jsou uchovávány po dobu jednoho týdne od odevzdání práce. Upravené fotografie ve formátu JPG zálohuji po dobu jednoho roku.
Úprava fotografií a retuše- v případě dětské a rodinné fotografie provádím základní úpravu, tj. ořez, jas, kontrast, drobné vady pleti a barevné doladění. V případě větších zásahů na přání zákazníka např.bělení zubů, nálepky dětí na rukách, úprava postavy... je účtován poplatek 100,- za jednu takto upravenou fotografii. Toto se vždy domlouvá předem.Těhotenské foto a portréty retušuji detailně a více do hloubky. Svatby- skupinové a reportážní fotografie též prochází základní úpravou, včetně barevného doladění do celého konceptu svatby. Svatebním portrétům věnuji delší čas, hloubkovou retuš a celkové detailní vylepšení. Retuš obličeje se provádí tak, aby nebyly ztraceny výrazy ve tvářích a miminka obličeje.
Formáty fotografií- na cd nebo v případě svateb na dvd jsou fotografie nahrány ve formátu jpg v plném rozlišení připraveny k tisku. Soubory formátu RAW neposkytuji stejně tak neupravené fotografie ve formátu jpg !
Reklamace- reklamace je možná pouze na technicky nezdařilé snímky. Fotograf nenese zodpovědnost za špatně odvedenou práci vizážistky, nebo v případě Vámi provedeného nekvalitního líčení. Stejně tak se reklamace nevztahuje na Vaši vlastní nespokojenost s vzhledem. V průběhu fotografování se vše konzultuje s fotografem, který Vás při focení vede tak, aby byl zákazník maximálně spokojený s tím, jak na fotkách bude vypadat.. Pokud je poškozen nosič, reklamaci je nutné ohlásit do týdne od odevzdání práce a zákazník má právo na výměnu.
Termín dodání- fotograf dodává upravené fotografie na nosiči zpravidla do čtyř týdnů. Toto se může změnit v závislosti na vytížení fotografa, ale v tom případě je zákazník upozorněn emailem či telefonicky. Expresní zakázky s Vámi požadovaným dodáním do 5ti dní od uskutečněného focení jsou zpoplatněny částkou 500,- , dodání do druhého dne částkou 1000,- . U svatebního fotografování je doba dodání uvedená ve smlouvě.
Předání zakázek- osobně na adrese Povážská 290/ Strakonice nebo zasláním doporučeně poštou na Vámi uvedenou adresu.

Doprava- u svatebního focení je cena dopravy po dohodě, ostatní focení 7 kč / 1km.